İletişime Geçin: 0542 710 53 50

Haşere İlaçlama

Haşereler hızla üreyerek yaşam alanlarımızı etkisi altına alabilen zararlı canlılardır. Dünya üzerinde yaşam süren 3.000.000 adet haşere türü olduğu tespit edilmiştir. Yaşadıkları ortam ve beslenme şekillerine göre farklılık gösteren haşereler doğa ortamında oluşturdukları yuvalarından yiyecek bulmak için ayrılarak yaşam alanlarımıza kadar ulaşırlar. Bulundukları ortama hemen adapte ola bilen haşere türleri yaşam alanlarına yuva yapar.

Pire, kene, bit, tahtakurusu, tahtakurdu, sivrisinek gibi haşere türleri insan kanı emerek besin ihtiyacını karşılamaktadır. Haşere türlerinin taşımış olduğu mikrop ve bakteriler nedeniyle insanlara envai çeşit hastalık bulaşmaktadır. Ciddi sağlık problemlerine ve maddi kayıplara neden olan haşere türlerine karşı alınabilecek en faydalı önlem yolu haşere ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Profesyonel haşere ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları yaşam alanlarınızı haşerelerin varlığından daima koruyacaktır.

Haşere türlerinden insanlara bulaşan başlıca hastalık türleri;

Haşere türlerine karşı önlem almamak ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olacaktır. Çünkü haşereler çok hızlı bir süreçte üreme evresini geçirerek sayılarını arttıran canlılardır. Evinize yerleşen bir hamam böceği bir gece içerisinde bulunduğu ortama yüzlerce yumurta bırakır. Zamanında gerçekleşmeyen haşere ilaçlama uygulamaları gün geçtikçe evinizde yer alan tüm eşyaların üzerinde haşerelerin dolaşmasına fırsat verecektir.

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber ilaçlama uygulamaları gelişmiş ve büyük bir kolaylık sağlamıştır. Gelişen teknolojik ilaçlama cihazları sayesinde haşere ilaçlama uygulamaları pratik bir sistemle gerçekleşmektedir.

Haşere İlaçlama Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

Haşere ilaçlama şirketleri tarafından gerçekleşen ilaçlama yöntemleri profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup çalışma ruhsatı bulunması muhakkak gerekir. Haşere türlerine karşı mücadelede kullanılan ilaçların Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olması şarttır. Aksi takdirde kullanılan kalitesiz ve yanlış ilaçlar insan sağlığını önemli derecede tehdit ederek zehirlenmelere kadar sebebiyet verebilmektedir.

Yasal izni bulunmadan hizmet veren haşere ilaçlama şirketleri zirai tarım ilaçlarını kullanarak haşere türlerini etkisiz kılmaya çalışmaktadır. Kullanılan bu ilaçlar haşere türlerine etki göstermeyeceği gibi yaşam alanlarımızda büyük tehlike oluşturarak insan sağlığını hiçe saymaktadır.

Gezer ilaçlama 15 yıldır müşterilerine vermiş olduğu haşere ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığı tarafınca gerekli izinleri alarak yerine getirmektedir. Şirketimizin daima önceliği insan sağlığına zarar vermeyen ilaç ve ilaçlama yönetmelerini kullanarak faaliyetlerini sürdürmektir. Gezer ilaçlama şirketi bünyesinde görev alan tüm personel alanında uzman kişiler olup şirketimiz tarafınca verilen eğitimlere tabi tutulmuştur. Haşere ilaçlama firması olarak sorumluluk bilinciyle hareket etmek daima kurumsal ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Haşere ilaçlama uygulaması çoğu kişi tarafından bireysel yöntemler sonucu yok edilmeye çalışılmaktadır. Bilinçsizce uygulanan ilaçlama yöntemleri sonucu kullanılan kimyasal ilaçlar nedeniyle insanlar ve evcil hayvanlar üzerinde zehirlenmeler meydana gelmektedir. Yanlış ilaç kullanımları haşere türleri üzerinde etki göstermeyerek üremelerine fırsat tanıyacaktır. Farklı bağışıklık ve üreme sistemine sahip olan haşere türlerine karşı özel olarak üretilen ilaçlar kullanılmalı ve doğru ilaçlama yöntemi belirlenmelidir.

Gezer ilaçlama şirketi, bünyesinde görev alan ziraat mühendislerinin belirlemiş olduğu ilaçları ve yöntemleri kullanmaktadır.

Haşere türleri üzerinde etki gösteren ilaçlama yöntemlerimiz;

İlaçlama yöntemlerimiz uzman ilaçlama personelimiz tarafından belirlenmektedir. Belirlenen ilaçlama yöntemleri haşere türüne ve ilaçlama yapılacak alanın durumuna bağlı olarak seçilmektedir. İlaçlama yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmanız için ilaçlama personelimiz gerekli tüm bilgiyi müşterilerimize aktarmaktadır. Yapılan tüm çalışmanın sonucunda gerekli resmi raporlar çıkartılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Haşere ilaçlama hizmeti alacağınız firmanın 7 Gün 24 saat hizmet sunması çok önemlidir. Erken zamanda taleplerinize alacağınız cevaplar sayesinde en kısa sürede haşere problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Gezer ilaçlama şirketi 7/24 kesintisiz haşere ilaçlama servisi sunmaktadır. Haşere türleri hakkında merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için günün her saati iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşmanız mümkündür.

test2982