İletişime Geçin: 0542 710 53 50

Karafatma ilaçlama

Kara Fatma İlaçlama, halk arasında Kara Fatma diye tabir edilen oryantal hamam böceği üzerinde uygulanan ilaçlama türüdür. Siyah ve parlak renkte olan Kara Fatmalar 10 ile 15 mm arasında bir boy aralığına sahiptir. Mikrop ve bakterilerin yayılmasına yol açarak, sağlık sorunları yaratan bu haşerelerden kurtulmak için kara fatma ilaçlama uygulaması yaptırmak gereklidir. Sağlığınızı korumak için, tecrübeli kara fatma ilaçlama şirketleri ile anlaşmak gerekir. Karafatma ilaçlama firması olarak, uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Karafatma ilaçlama uygulamasını ancak ruhsatlı firmalarla, sağlığınıza zarar vermeden koruyabilirsiniz. Karafatma ilaçlama hizmetleri, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile ilaçlama hizmeti gerçekleştirmektedir. En ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız, alanında uzman karafatma ilaçlama servisi personellerimiz ile size en uygun ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır.

Çok hızlı bir şekilde hareket eden Kara Fatmalar genellikle pis noktalara yuva yaparak yumurtalarını buralara bırakırlar. Bırakmış oldukları yumurtalardan üreyen Kara Fatmalar bir anda bir tanesinden onlarca olacak şekilde çoğalabilir ve baş edilmesi güç bir hale dönüşen sorun oluşturabilirler.

Kara Fatma ile mücadele

Karafatma ile mücadele ederken birkaç detayda unutulmamalıdır Bu detaylardan bir tanesi de ilaçlama yerinin doğru tespit edilmesidir. Şöyle ki Kara Fatmaların çok hızlı bir şekilde uzun mesafeleri kısa sürelerde alabileceğini belirtmiştik, bu yüzden sizin ev ve iş yeriniz de olan bir Kara Fatma emin olun ki evinizin bütün noktasını gezmiş hatta komşularınızın da evlerine ziyarete gitmiş olabilir.İşinin ehli karafatma ilaçlama firmaları, bu haşerelerin yerini doğru tespit ederek, %100 garantili ilaçlama yöntemleri ile sizlere kesin çözüm sağlar.

Kara Fatma Böceklerinin Yuva Alanları

Devamlı olarak hareket halinde olan Kara Fatmalar bir günde ortalama 4- 5 km gibi bir yolu rahatlıkla gezebilirler, bu sebepten ötürü devamlı olarak ev ve iş yerlerinin her yerinde karşımıza çıkabilirler. Özellikle yaz aylarında yuvalarından dışarı çıkarak ortada dolaşmaya başlarlar. Her türlü pis gıda artıklarını yiyerek beslenebilen Kara Fatmalar, gıda sıcaklık gibi ihtiyaçlarından ötürü genel olarak insanların yakınında bir yerde yuva edinirler.

Kara Fatmalar gerek hızlı hareket edişlerinden gerekse bir anda hızlıca çoğalabilmeleri sebebi ile başa çıkılması zor böcek türlerindendir. Özellikle Kara Fatmalar ile başa çıkmada yanlış ilaç ve yöntemin kullanılmasından dolayı bünyeleri belirli bir dirence gelen Kara Fatma ilaçlama işlemleri etmek daha da zor bir hal alır. Durum böyle iken Kara Fatmaları en etkili şekilde yok etmek için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almak gerekir. İşte bu noktada profesyonel bir karafatma ilaçlama hizmeti alarak sorunu çözebilirsiniz

Gezer böcek ilaçlama firmamız sizlere bu hizmeti büyük bir tecrübe ile verebilecek yeterli ilaç ve ekiplere sahiptir. Karafatma ilaçlama, 7/24 kesintisiz olarak hizmet vererek, en uygun noktaları uygun olarak ilaçlayarak kesin çözüm sağlar. Günün her saati, haftanın her günü irtibat numaralarımızı arayarak, bilgi alabilirsiniz.

test2982