İletişime Geçin: 0542 710 53 50

Kurumsal

» AMACIMIZ

 

Her türlü ortamlarda Karşılaşacağınız haşere, fare sorunlarınızda Deneyimli ve uzman ilaçlama servisimizle Garantimiz altında sizleri temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır. Hamam böcekleri aslında tropik orjinlidir fakat günümüze bütün bölgelere dağılmışlardır Hamam böcekleri her türlü binada bulunur. istila genelde eve giren kutu, alış-veriş torbalar,araç-gereç vs üzerindeki hamamböceği yumurtaları ile başlar. Bağırsak solucanı içi ara konakçıdır yumurtalarının taşıyıcısıdır. insanlara zararlı virüs,protozoa ve mantar taşıyıcısıdır. Dünya nüfüsunun %8-25’inin ve astım hastalarının %70’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Işıktan kaçarlar gündüzleri saklandıkları için yoğun populasyon olsa bile ortalıkta görülmezler. Her türlü besinle beslenebilirler. Daha çok nişastalı ve tatlı besinleri,et-süt ürünlerini ve sebzeleri tercih eder.

» HİZMET ALANLARIMIZ
*Oteller *Evler *Depolar *Restoranlar *Gıda imalathane *Mutfaklar *Süpermarketler *Hastaneler *Ticarethaneler *Fabrikalar *Tekstil *Mağazalar *Barlar vs.

Haşere mücadelesi gıda hijyeninin önemli bir bölümünü oluşturur. Çünkü bunların bırakacakları kıl, tüy, böcek parçaları, ölü böcekler, biyolojik atıklar, çok sayıda mikroorganizma içerir ve bulaşma kaynağıdır. İnsanların yaşadığı her yerde yaşayabilmeleri, hızla çoğalmaları, özellikle gıda maddelerinin bulunduğu kuytu ve nemli yerleri tercih etmeleri sürekli ve etkin bir mücadeleyi zorunlu kılmaktadır.
Hamamböcekleri geceleri hareketlidir, gündüzleri larvaları ile beraber deliklerde, çatlaklarda ve cisimleri aralarında kendilerini gizlerler. Pek çok türünün kanadı vardır ancak nadiren uçarlar. Beslenme sırasında ağızlarından sıvı bir madde kusarlar. Pislik yuvalarının oluşmasında ve yiyeceklerin mahvolmasında en büyük etkenlerdir. Ayrıca hastalık yapan mikropların taşınmasını sağlarlar. Yaşamlarını sürdürebilmek için yiyecek, içecek ve barınağa ihtiyaçları vardır.

» FARELER UZUN KUYRUKLARIYLA YÖN BULUYORLAR!

Çünkü kısa olsa kaybolurlardı. Kuyruk farenin sadece denge sisteminde değil, aynı zamanda yön bulma duyularında da etkili bir rol oynuyor. Farelerin kuyrukları vücut ısılarını da düzenliyor ve vücut ısısı yükseldiğinde bunu düşürüyor.
Zararları Ev ve işyerlerinde görülen fare ve sıçanlar sağlığımızı tehdit etmektedirler. Fare ve sıçanların ortamda bulunmaları veya izlerinin görülmesi insanlar Üzerinde olumsuz psikolojik
etkilere de yol açarak evlerde günlük yaşam ve faaliyetleri; işyerlerinde verimliliği olumsuz yönde etkilemektedir. Fare ve sıçanlar, uzun mesafeleri yürüyebilen,yüzebilen ve tırmanabilen
canlılardır. Patojen mikroorganizmaların geniş alanlara yayılmasına neden olurlar. Kemirme alışkanlıkları nedeniyle ev ve işyerlerinde bulunan elektrik kabloları, makinalar ve elektronik
sistemlere zarar verir; iş gücü kaybı, güvenlik ve iletişim zaafiyetleri ve hatta yangınlara neden olurlar.

HER SEMTE 24 SAAT SERVİSİMİZ VARDIR Uygun Fiat ve Eksiksiz Hizmet Anlayışımızla Hizmetinizdeyiz.

test2982