İletişime Geçin: 0542 710 53 50

Çekirge ilaçlama

Tecrübeli çekirge ilaçlama şirketleri, genellikle mide bulandıran ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olan zararlı haşerelere kesin çözüm sağlar. Çeşitli hastalık haşereler tarafından taşınarak diğer canlılara bulaştırılır. Haşerelerden korunmak ancak profesyonel çekirge ilaçlama firmaları ile önceden alınabilen tedbirlerle ve mümkündür. Çekirge ilaçlama firması olarak, uzun yıllardır tüm haşere türlerini ilaçlamaktayız.

Çekirge İlaçlama Uygulaması Hangi Yöntemlerle Uygulanır?

Çekirge ilaçlama uygulaması, sıvı ilaçlar ile yapılmalıdır. Çekirgelerin yoğun olduğu alanlarda, püskürtme yöntemi ile uygulanan ilaçlama yöntemi tüm alanlara nüfuz etmektedir.

Çekirgelerde solunum trake solunumu aracılığıyla gerçekleşir. Çoğu böcekte olduğu gibi deri üzerinden solunum yapan bu zararlı canlılara, çekirge ilaçlama yapıldığı takdirde ilaç haşere vücuduna hızlı ve kolay şekilde nüfuz eder. Ağızlarında iki adet kıskaç sahip olan çekirgeler, bu kıskaçlar sayesinde besinlerinin tüketirler. Çekirgeler genellik taze tahıl yaprakları veya tohumları ile beslenirler. Çekirgeler, tahıllarımıza ve ekinlerimize büyük zarar vermektedir. Özellikle tarla sahiplerinin mutlak surette, çekirge ilaçlama uygulamasını yaptırması gereklidir.

Çekirgeye Karşı Ne Tür İlaçlama Yapılır?

Çekirge ilaçlama sıvı ve kokulu karışımlar aracılığıyla yapılır. Çekirge ile mücadele etmek için  bizim gibi uzmanlarla çalışmanızı sağlığınız için tavsiye ediyoruz.  Ekinlerinize ve sizin sağlığınıza zarar vermeden tecrübe ile ilaçlama yapmaktayız.

Çekirge ilaçlama hizmeti almak ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.Çekirge ilaçlama servisleri, 7/24 siz değerli müşterilerimize Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

test2982